Ogłoszenie


#1 2012-11-10 19:04:22

Mik

Kox

Zarejestrowany: 2012-11-10
Posty: 4
Punktów :   

World of Tanks

Witam
Mam na wymianę naprawdę świetne konto do Wota.
Istnieje opcja dopłaty z drugiej strony.
Interesują mnie tylko najlepsze konta tutaj.
Mogę również sprzedać za samą kasę, jeśli ktoś zainteresowany.

A o moim koncie:
X czyli to co was interesuje najbardziej :

-AMX 50B (HT X tieru franców, dość rzadko spotykany)
-MAUS (X tier niemców, chyba nie trzeba opisywać najwięcej HP, najlepszy pancerz w grze)
-IS-7 (radziecki czołg X tieru, przez wielu uważany za najlepszy czołg w grze)
-IS-4 ( X tier radziecki cięższa wersja IS-7)
+posiadam również zbadany, nie kupiony niemiecki X E-100

IX prawie topowe, zanim weszły X medy i TD topowe:
-T-54 (skurczybyk IX tier radzieckich MT zwinny i przyjeny w grze, założone ostatnio dodane topowe działo)
-E-50 (średni IX niemiaszków, taki średni to on nie jest , mój faworyt w taranowaniu)
-T95 (TD IX tieru Hamburgerów czyli USA, 305mm czołowego pancerza i działo 155mm mówią same za siebie)

VIII same zarabiaczki :
-Lowe (niemiaszek premium VIII tieru, kosztujący obecnie 200zł, najlepiej zarabiający czołg w grze, w bitwach VIII tieru prawdziwy Król Lew)
-Type 59 (czołg premium VIII tieru Made in China czyli Chińczyk, wycofany ze sklepu z powodu zbyd dużej skuteczności , kosztował keidy był dostępny 120zł, zarabie podobnie do Lwa, ale ma tańsze pociski)

VII sami zobaczcie:
-Obiekt 212 (radziecka arta VII tieru z konkretnym pierdolnięciem, jest na niej ponad 250k expa, niewiele brakuje do topowej, podobne najlepszej arty w grze Obiekta 261)
-AC Mle 1946 (TD VII żabojadów, czyli francózów, doskonała maszynka do zabijania, najlepszy TD VII tieru)

VI mój ulubiony:
-Churchil Mark VII (czołg Brytoli, hmm superciężki VI tieru, doskonałe strzelające co 3.81sec obecnie działko, jak dobije się załogę do 100% i doda perk Towarzysze Broni to będzie myślę że 3.50sec, najlepszy pancerz na tym tierze i świetnie go losuje)

II tier pierdółka dająca super fun:
BT-2 (sowiecki czołg lekki II tieru, zrobiłem dwukrotnie na nim rekord fragów, w moim przypadku 10)


Wszyskie czołgi mają załogę 100% nie licząc churchila (86%) i po 2-3 perki, najbardziej rozwinięta jest załoga Lwa która ma 3 perki oraz 93%.
W każdym czołgu po 3 moduły, w churchilu loreta którą można darmowo demontować i montować w innych czołgach, w tym przypadku AC Mle 1946 ( gdy nim nie gram po prostu przeżucam lornetę na churchila, a poza tym po 3 dodatki każdy.
Francuskie MT rozwinięte do AMX 13 75 czyli VII tier, ruskie TD rozwinięte do VII tier, brytyjskie MT rozwinięte do IV tieru, amerykańskie HT rozwinięte do VI tieru, niemiecka artyleria rozwinięta do V tieru, oraz wiele inncyh rzeczy których nie chce mi się pisać.
Oczywiście na każdym też jest sporo doświadczenia, ale tak jak piszę wyżej i tak już nie ręce bolą .
Na koncie znajduje się 222 golda, na czołgach jest sporo pocisków premium, oraz około 350k kredytów, poza tym w magazynie jest sporo sprzętu z golda wartego około 1mln kredytów, można go w każdej chwili sprzedać.
Są również 4 wolne miejsca w garażu, na dodatkowe zabawki, jak widać to niezła kolekcja.

Konto ma niezłe staty, zainteresowanym mogę podać, od razu mówię że nie znam hasła do e-maila do konta, nikt go nie zna...
Ostatnio wysłałem prośbę o zmianę e-maila, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Wymiana może zostać przeprowadzona przez Allegro, nie zależy mi na żadnych spinkach, jestem uczciwy, lecz zapewne nikt mi w to nie uwierzy, mam świadomość tego że oszustwa w tych przypadkach to karalne przestępstwo.
GG: 41395999
Zainteresowanym mogę przesłać screeny.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
adica.net.pl mapka multimediów wypalanie laserem https://vitalis.katowice.pl/