Ogłoszenie


#1 2015-01-13 02:05:41

kuba260401

Kox

Zarejestrowany: 2015-01-13
Posty: 1
Punktów :   

Kontakt!

Dzień Dobry, a raczej Dobry Wieczór bo godzina jest 1:55. A wiec przedstawic chcialbym sie. Jestem nowym graczem serweru XenoXMT2, ale w Metina gram juz polowe życia. Oficjalnie chcialbym prosic o kontakt jakiegokolwiek administratora serweru XenoXMT2, na wielu stronach internetowych pisze ze serwer nie posiada administracji... Nwm co o tym sądzić. Gdy skontaktujesz sie ze mna, nie bd blagam Cię o jakiekolwiek eq, o które prosi dużo innych graczy. Na stronie MPCForum przeczytalem ze GM'a (GameMaster'a) na serwerze (XenoXMT2) nie widziano od 2 lat...  Ale to mniejszy problem. Niech nie pisze do mnie nikt poza Administracja, i nie pyta o ID w celu dania jsakichs itemkow. Bo wiem ze Administracja nie prosi o ID, (Doświadczenie z innych serwerow) Bylem GM'em (GameMaster'em) na serwerach takich jak DragonMT2, BalmoraMT2, DiamondMT2 i dawnym serwerze który juz dlugo nie istnieje dobre 5 lat TriadicaMT2.  O kontakt proszę na FB. Tutaj podam link Życzę milej gry wam wszystkim i kazdemu z osobna Pozdrawiam. https://m.facebook.com/buddylist.php?re … f=bookmark

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
TS2 space has not written AI kancelaria komornicza warszawa ursus