Ogłoszenie


  • Index
  •  » Podania
  •  » Podanie na Moderatora. Wzór z Tamtego Forum!

#1 2011-07-25 21:00:52

DepeszDragon

Kojot

Zarejestrowany: 2011-07-25
Posty: 14
Punktów :   

Podanie na Moderatora. Wzór z Tamtego Forum!

-> Imię: Krzysztof.
-> Wiek: 16 Lat
-> Nazwa na Forum: DepeszDragon
-> Nicki Postaci w Grze Skrzyp3KDaG .
-> Login Konta w grze: Tutaj sie chyba nie przyda. Adminowi moge podać na PW

Coś O Sobię: Opisz siebie :
Mam na imię Krzysztof mam prawie 17 lat mieszkam w Gdańsku  Pracuję w Sklepie Sportowym  we Wrzeszczu .  Często Spędzam czas na podwórku  czyli gram w piłke/siatkówke/kosza z kolegami . Moimi Zaletami jest Cierpliowsc - Pomoc - 0 Agresji z Mojej Strony .Moimi wadami są : W niektórych rzeczach nie potrafię pomóc.


Ile czasu mogę Poświęcic na Forum : To zależy na wakacje nigdzie nie wyjeżdżam chyba że do babci na kilka dni . To jakieś dobre 3-5 godziny na forum poświęcę ponieważ nie jestem No-Lifem i mam swoje życie prywatne.

Dlaczego Właśnie ciebie mamy przyjać: Hmm... Ponieważ chciałbym aby to forum jakoś wyglądało a jeżeli 1 moderatora nie ma to 2 może go zastąpić . Mam doświadczenia na forum MyBB bo byłem już J.Adminem ... czyli Mybb forum mam opanowane. Byłem na forum privymetina już J.Adminem i nadaję się na moderatora. I można mi zaufać co jest najważniejsze . Myślę że nadaję się na moderatora.


Które działy Chcesz moderować: ?
Obojętnie

Dostałeś Kiedyś ostrzeżenie lub bana w grze albo na forum - Jeśli tak to dlaczego:
Dostałem Kiedyś Bana na serwerze Metin5 gdyż Pewien Gracz o nicku: Woytas99 Podrobił ss Gdzie było widac że mój atak z Wiru Miecza jest x3 Niestety na Metin5 Team jest Nie ogarnięty że tak to powiem i nie pomogli mi

Ostrzeżenie : nie

Chciałbym Powiadomić że Mam ts I Mikro więc Spokojnie moge z każdym porozmawiac jak będzie taka potrzeba



Chciałbym Jescze Dodać Coś Od Siebie ":No więc tak dużo nie będę pisać bo parę ważnych rzeczy napisałem na górze ale coś jeszcze dodam o moich zwierzętach. Mam 3 psy, 1 kot 3 małe kotki które się niedawno urodziły w moim pokoju ^^  <--- to są moje zwierzęta i jak każdy inny musi je karmić . Jeszcze mogę dodać że grałem na wielu serverach i osiągnąłem duży lvl każde privy były znane typu pandora . Kolega jakieś miesiąc temu namówił mnie żebym zagrał na servie to zagrałem a teraz chcę zostać moderatorem aby pomóc w Teamie . Mam swoje forum co wchodzę na nie codziennie i tam też mam moderatora na forum MyBB i jak pisałem to ogarniam forum MyBB . Jeżeli macie do mnie jakieś pytania mogę porozmawiać na TS'ie lub mogę odpisać na poczcie E-Mail lub na forum xenoxa.
Dziękuję za przeczytanie mojego podania.
Pozdrawiam ,
DepeszDragon


I żeby nie było Dodam aktualny wzór*:

Imię: Krzysztof
Nick z gry: Skrzyp3KDaG
Wiek: 16
Skąd jesteś: Gdańsk

Ilość godzin w grze: Podajże sporo dziennie gram 5-6h

Ilość postów na forum : teraz jakieś 5 Ale w szybkim czasie nadrabiam

Kilka zdań o sobie: Mam na imię Krzysztof mam prawie 17 lat mieszkam w Gdańsku  Pracuję w Sklepie Sportowym  we Wrzeszczu .  Często Spędzam czas na podwórku  czyli gram w piłke/siatkówke/kosza z kolegami . Moimi Zaletami jest Cierpliowsc - Pomoc - 0 Agresji z Mojej Strony .Moimi wadami są : W niektórych rzeczach nie potrafię pomóc.


Co jeszcze prócz grania potrafisz?: Pomagać. Grać w piłkę Nożną .
Dlaczego uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko: Cóż Mam 16 lat Umiem pomagać . Dobrze mi wychodzi Praca jako moderator . Na innych Serwerach same były na mój temat pochwały ( Co do roli moderatora)


Liczę Na Przyjęcie mnie do Team Pozdrawiam Krzysztof.

Ostatnio edytowany przez DepeszDragon (2011-07-25 21:14:59)


Jeśli Szukasz Pomocy Napisz! Z chęcią Ci Pomogę.

W Grze Znajdziesz mnie Pod Nickiem Skrzyp3KDaG

Offline

 

#2 2011-09-03 19:41:58

ProKoxu

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-16
Posty: 24
Punktów :   

Re: Podanie na Moderatora. Wzór z Tamtego Forum!

Przyjmuje. W sprawię dostania moderatora proszę o kontakt gg- 3829061.

Offline

 

#3 2012-02-23 21:39:12

 VerinPl

Kox

39302482
Call me!
Skąd: Siedlce
Zarejestrowany: 2011-12-17
Posty: 156
Punktów :   

Re: Podanie na Moderatora. Wzór z Tamtego Forum!

DD super podanie Zdecydowanie tak.


[img]http://r9.fodey.com/2200/ae3410218cce437894e29cd7b68b10f7.0.gif[/img]

Offline

 

#4 2016-01-25 01:36:28

2XLP

Kox

Skąd: okolice Żar
Zarejestrowany: 2016-01-24
Posty: 66
Punktów :   

Re: Podanie na Moderatora. Wzór z Tamtego Forum!

Bardzo ciekawe podanie. Oby tak dalej jestem na tak

Offline

 
  • Index
  •  » Podania
  •  » Podanie na Moderatora. Wzór z Tamtego Forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.huzaro.pl/ przegrywanie kaset vhs poznań katechezyaudiowizualne soda kaustyczna wrocław https://wuzat.pl/